grafika użytkowa

Grafika reklamowa

grafika użytkowa

Twoja firma ma potencjał, ale nie wiesz, jak wyróżnić się w morzu innych? Profesjonalny design to obecnie jeden z fundamentów działalności biznesowej. Tym, na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności jest prezentacja graficzna, więc oryginalność i dopasowanie do nowoczesnych standardów to podstawa, by zrobić na kliencie dobre wrażenie.
 

W ofercie usług graficznych znajdują się:

  • identyfikacja wizualna
  • grafika użytkowa i materiały promocyjne
  • grafika 3D i animacje
  • DTP
  • reklama zewnętrzna

Identyfikacja wizualna

Przemyślany wizerunek firmy jest kluczową kwestią w kontakcie z klientem. Jeżeli cenimy sobie dbałość o detale i skuteczność komunikacji wizualnej, warto zostawić działania brandingowe profesjonalistom. Estetyka wpływa na odczucia klienta, spójność daje gwarancję profesjonalizmu – zadbaj o to, by wizualna odsłona Twojego biznesu budziła tylko pozytywne emocje.
Co proponujemy w ramach budowania tożsamości marki? Dowiedz się!


gadżety reklamowe

Grafika użytkowa i materiały promocyjne

Co zaważa o tym, czy klient poświęci produktowi chwilę, czy nie? Elementem tym jest oczywiście grafika reklamowa, która może potencjalnego nabywcę zarówno zachęcić, jak i odrzucić. Profesjonalne materiały promocyjne to ukłon w stronę klienta – dowód na to, że firmie na nim zależy oraz oznaka zaangażowania.
Foldery reklamowe, projekt ulotki, gadżety reklamowe – podczas tworzenia różnorodnych materiałów wykorzystujemy nasze ogromne wyczucie trendów, innowacyjne metody oraz świeże spojrzenie, które tak ważne jest w nowoczesnym designie.

Grafika 3D i animacja

Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne formy graficzne, warto rozważyć efektowną i unikatową metodę grafiki 3D. Grafika 3D i animacje, to nowoczesne podejście do reklamy oraz wyjątkowa forma przedstawienia oferty.

DTP

Czym jest DTP? Skrót pochodzi od angielskiego pojęcia desktop publishing, pod którym kryje się przygotowanie wszelkich materiałów graficznych do druku cyfrowego. Bez tego nijak można skorzystać z profesjonalnych usług poligraficznych – grafiki nieodpowiednio przygotowane albo nie będą kwalifikowały się do druku, albo odbije się to na słabej jakości efektu końcowego. Zespół grafików Sigmeo stawia szczególny nacisk na jakość – wszelkie detale przygotowanych projektów graficznych są opracowane z niezwykłą starannością, a współpraca z doświadczonymi firmami poligraficznymi będzie gwarancją najwyższej jakości materiałów.


bannery reklamowe

Reklama zewnętrzna

Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, wyjdź z reklamą na zewnątrz – bannery statyczne i telebimy, pozwalające na korzystanie z animowanych reklam, to skuteczny sposób na pozyskiwanie klientów, o czym świadczą dziesiątki wykonanych przez nas zleceń.
Zadbamy o to, by reklama przyciągała uwagę w odpowiednio zlokalizowanym miejscu, dostosowanym do specyficznych wymagań każdej firmy. Zapoznaj się z naszym portfolio i zaufaj wieloletniemu doświadczeniu w branży – skontaktuj się z nami!

Poznań


Wrocław


Warszawa


NIP 622-276-68-17
REGON 301772480
KRS 0000389386
SR Poznań-Wilda, IX