sklepy internetowe

Reklamy AdWords

kampanie reklamowe adwords

Marketing internetowy


Myślisz poważnie o przeprowadzeniu skutecznej reklamy w Internecie? Google AdWords, czyli kampanie linków sponsorowanych to nieodłączny element współczesnego e-marketingu.

Jesteśmy w stanie pomóc Ci skutecznie wypromować dany produkt i sprawić, by Twoja reklama w prosty sposób dotarła do grona Twoich potencjalnych klientów.


Kampanie reklamowe Adwords to profesjonalne, niezwykle efektywne i precyzyjne strategie reklamowe. Jakie są ich główne zalety?
Konkretna inwestycja – w kampaniach Adwords płacisz dopiero wtedy, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę – czyli wydajesz pieniądze na rzeczywisty, a nie teoretyczny ruch na stronie. Elastyczny kosztorys – sam ustalasz, ile przeznaczasz na reklamę, a ponadto masz możliwość zmiany budżetu przeznaczonego na kampanię w każdym momencie jej trwania. Błyskawiczny efekt – już w kilka chwil od uruchomienia kampanii Twoja reklama będzie widoczna w sieci. Wybór lokalizacji – możesz wybrać, gdzie dokładnie (miasta, województwa) ma się wyświetlać Twoja reklama. Trafność - AdWords pozwala dokładnie określić, komu mają się wyświetlać Twoje reklamy. Pozwala do dotrzeć do osób, które mogą potencjalnie być zainteresowane Twoimi produktami/usługami.


W ramach kampanii AdWords oferujemy:

  • linki sponsorowane
  • reklamy produktowe
  • reklamy graficzne
  • remarketing

Dzięki kampaniom reklamowym Google Adwords możesz kreować reklamy w oparciu o dowolne, wybrane przez ciebie słowa kluczowe zarówno w standardowej wyszukiwarce Google jak również w sieci reklamowej Google. Oznacza to, że Twoja reklama będzie wyświetlana nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, ale też na wielu innych witrynach partnerskich i wszelkich innych powiązanych tematycznie witrynach internetowych. Rozmieszczenie reklam zależy wyłącznie od Ciebie – sam wybierasz, czy mają one być związane z tematyką stron, słowami kluczowymi czy też ukierunkowane pod odbiorców – ich płeć, wiek, wykonywany zawód, czy zainteresowania.

Sam też decydujesz, jakiego rodzaju reklamy chcesz wykorzystać w kampanii. My jesteśmy zwolennikami kompleksowych rozwiązań, czyli korzystania z kilku rodzaju reklam jednocześnie, gdyż z doświadczenia wiemy, że przynosi to najlepsze efekty.


responsywne sklepy internetowe

Linki sponsorowane – są to reklamy tekstowe wyświetlane w wyszukiwarce Google oraz u jej partnerów. Taki krótki slogan reklamowy jest najczęściej wykorzystywany w kampaniach Adwords, gdyż umożliwia zaprezentowanie ogólnej oferty Twojej firmy.

Reklamy produktowe - są to reklamy graficzne również wyświetlane w wyszukiwarce Google. Taki rodzaj kampanii jest wykorzystywany głównie przez sklepy internetowe.

Reklama graficzna – są to banery wyświetlane w sieci reklamowej. Reklama tego typu może być nieruchoma, bądź dynamiczna. Może służyć promocji konkretnego produktu, sprawdza się także przy budowaniu rozpoznawalności marki.

Remarketing – to specjalny rodzaj kampanii, który umożliwia wyświetlanie reklam wyłącznie osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę lub korzystały z Twojej aplikacji mobilnej. Dużą zaletą w przypadku remarketingu jest zwiększona możliwość wystąpienia konwersji, czyli realizacji konkretnego, wcześniej zdefiniowanego celu.


sklepy internetowe przykłady

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Po pierwsze dlatego, że mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Adwords i wiemy, jak sprawić, żeby przyniosła ona oczekiwane rezultaty. Po drugie, chcemy zaoszczędzić Twój czas – tworzenie kampanii wymaga ciągłej kontroli i stosowania modyfikacji, które wykonywane na bieżąco są w stanie w znacznym stopniu zwiększyć liczbę wyświetleń, a co za tym idzie – liczbę klientów zainteresowanych Twoim produktem.

Wycenę każdej kampanii reklamowej Google Adwords zawsze przeprowadzamy indywidualnie, gdyż dopiero po dokładnym zapoznaniu się z produktem, możemy stwierdzić, które działania będą korzystne, a które zbędne. Jeśli szukasz skutecznej reklamy internetowej i cenisz konkretne rozwiązania – skontaktuj się z nami!


Poznań


Wrocław


Warszawa


NIP 622-276-68-17
REGON 301772480
KRS 0000389386
SR Poznań-Wilda, IX