lambdaPozycjonowanie stron internetowych

seo diagram

Pozycjonowanie stron www


Posiadasz własną firmę i chcesz skutecznie zwiększyć liczbę swoich klientów? Zdajesz sobie sprawę z tego, że dzisiaj najwięcej zleceń trafia do firm, które mają wysoką pozycję w wyszukiwarce Google?

Pozycjonowanie stron to niezbędny element przy tworzeniu kampanii reklamowej w Internecie. Wysokie pozycje na liście wyszukiwarki Google gwarantują znacznie większą sprzedaż - to wie każdy. My za to bardzo dobrze wiemy, co zrobić, by takie pozycje osiągnąć.
Aby pozycjonowanie miało jakiś sens i przynosiło satysfakcjonujące rezultaty, jego wartość musi odzwierciedlać realną sprzedaż usług i produktów. Na efektywne pozycjonowanie składa się wiele czynników, które nasi specjaliści SEO poddają głębokiej analizie, tak aby wybrać dla Ciebie jak najbardziej skuteczną i korzystną metodę działania.W ramach usługi pozycjonowania stron oferujemy:

  • dobór słów kluczowych
  • płatność wyłącznie za efekty
  • optymalizację strony internetowej
  • zdobycie przyjaznych linków
  • wgląd w profesjonalne statystyki pozycji serwisu
  • comiesięczne raporty


Niezwykle istotny jest już początkowy keyword research, czyli analiza pod kątem odpowiedniego wyboru fraz kluczowych. Jeśli klient nie może znaleźć pożądanego produktu w sklepie lub informacji o nim, najprawdopodobniej zrezygnuje z dokonania zakupów. My pomożemy dobrać Ci takie słowa kluczowe, które umożliwią potencjalnym klientom w łatwy sposób i niezwykle precyzyjnie dotrzeć do Twoich produktów.

Przed podjęciem działań związanych z pozycjonowaniem pod kątem SEO, nasi specjaliści przygotowują dokładny audyt SEO Twojej strony internetowej. Audyt SEO to nic innego jak szczegółowy raport mający na celu wskazać Ci, które elementy zostały zastosowane na stronie prawidłowo pod kątem SEO, a które nie. Efektem takiego raportu jest wykaz błędów i propozycje zmian na stronie, tak by zmodyfikować ją w oparciu o przyjętą koncepcję skutecznego pozycjonowania.

Oferujemy Ci regularną optymalizację strony internetowej, na bieżąco kontrolujemy też pozycję Twojej strony www w wyszukiwarce Google. Optymalizacja strony WWW to dostosowanie treści i kodu strony internetowej lub całego serwisu pod kątem wyszukiwarek internetowych. Profesjonalnie dokonana optymalizacja, niezależnie od innych czynników SEO potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o Twoją pozycję w rankingu Google.

Nie można zapomnieć też o link buidling, czyli wszelkich działaniach podejmowanych w celu zdobycia jak największej ilości wartościowych i zbieżnych tematycznie linków do promowanych przez Ciebie treści. Ma ono na celu zwiększenie pozycji Twojej strony w sieci, również dzięki zwiększeniu rozpoznawalności nazwy, ściśle związanej z większą jej obecnością na innych witrynach.


pozycjowanie www

Skuteczny marketing to taki, który korzysta z kompleksowych rozwiązań. Możesz być pewny, że wiedza, jaką dysponują nasi specjaliści od pozycjonowania pozwala nam prowadzić efektywne kampanie reklamowe, których naturalnym efektem będzie wzrost popularności Twojej firmy, a co za tym idzie, większy zysk i sukces w branży.

Czy tego chcesz czy nie, dziś o „być czy nie być” Twojej firmy decyduje Internet – dlaczego więc nie wykorzystać jego możliwości?

Skontaktuj się z nami!Poznań


Wrocław


Warszawa


NIP 622-276-68-17
REGON 301772480
KRS 0000389386
SR Poznań-Wilda, IX