Google Ads

Marketing internetowy

Myślisz poważnie o przeprowadzeniu skutecznej reklamy w Internecie? Google AdWords to obecnie nieodłączny element współczesnego e-marketingu. Pomagamy skutecznie wypromować dany produkt oraz w prosty sposób dotrzeć reklamą do grona Twoich potencjalnych klientów.

adwords poznań

Kampanie reklamowe Adwords to profesjonalne, niezwykle efektywne i precyzyjne strategie reklamowe. Jakie są ich główne zalety?

  • Konkretna inwestycja – w kampaniach Adwords płacisz dopiero wtedy, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę – czyli wydajesz pieniądze na rzeczywisty, a nie teoretyczny ruch na stronie.
  • Elastyczny kosztorys – sam ustalasz, ile przeznaczasz na reklamę, a ponadto masz możliwość zmiany budżetu przeznaczonego na kampanię w każdym momencie jej trwania.
  • Błyskawiczny efekt – już w kilka chwil od uruchomienia kampanii Twoja reklama będzie widoczna w sieci.
  • Wybór lokalizacji – możesz wybrać, w jakim regionie (mieście, województwie) ma się wyświetlać Twoja reklama.
  • Trafność - AdWords pozwala dokładnie określić, komu mają się wyświetlać Twoje reklamy. Pozwala do dotrzeć do osób, które mogą potencjalnie być zainteresowane Twoimi produktami/usługami.

W ramach kampanii AdWords oferujemy:

  • reklama w wynikach wyszukiwania Google,
  • reklamy produktowe,
  • reklamy banerowe w sieci Google Display Network
  • remarketing.

Dzięki kampaniom reklamowym Google Adwords możesz kreować reklamy w oparciu o dowolne, wybrane przez ciebie słowa kluczowe zarówno w standardowej wyszukiwarce Google jak również w sieci reklamowej Google. Oznacza to, że Twoja reklama będzie wyświetlana nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, ale też na wielu innych witrynach partnerskich i wszelkich innych powiązanych tematycznie witrynach internetowych.

google adwords poznań

Rozmieszczenie reklam zależy wyłącznie od Ciebie – sam wybierasz, czy mają one być związane z tematyką stron, słowami kluczowymi czy też będą ukierunkowane pod odbiorców – ich płeć, wiek, wykonywany zawód, czy zainteresowania.

kampanie google adwords poznań

Sam też decydujesz, jakiego rodzaju reklamy chcesz wykorzystać w kampanii. Wierzymy w kompleksowe rozwiązania – z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty przynosi korzystanie z wielu rodzajów reklam jednocześnie.

Reklama w wynikach wyszukiwania Google – są to reklamy tekstowe wyświetlane w wyszukiwarce Google oraz u jej partnerów. Krótki slogan reklamowy jest najczęściej wybieraną formą kampanii Adwords, gdyż umożliwia zwięzłe i sprawne zaprezentowanie ogólnej oferty Twojej firmy.

Reklamy produktowe - są to reklamy graficzne również wyświetlane w wyszukiwarce Google. Ten rodzaj kampanii jest wykorzystywany głównie przez sklepy internetowe i pozwala na prezentowanie wybranych produktów od raznu na poziomie wyników wyszukiwania.

Reklamy banerowe w sieci Google Display Network – są to banery wyświetlane w sieci reklamowej. Reklama tego typu może być nieruchoma, bądź dynamiczna. Może służyć promocji konkretnego produktu, sprawdza się także przy budowaniu rozpoznawalności marki.

Remarketing – to specjalny rodzaj kampanii, który umożliwia wyświetlanie reklam wyłącznie osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę lub korzystały z Twojej aplikacji mobilnej. Dużą zaletą w przypadku remarketingu jest zwiększona możliwość wystąpienia konwersji, czyli realizacji konkretnego, wcześniej zdefiniowanego celu.

reklama w wyszukiwarce poznań

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kampanii Adwords i wiemy, jak sprawić, żeby przyniosła ona oczekiwane rezultaty. Z nami możesz oszczędzić swój czas – tworzenie kampanii wymaga ciągłej kontroli i stosowania modyfikacji, które wykonywane na bieżąco są w stanie w znacznym stopniu zwiększyć liczbę wyświetleń, a co za tym idzie – liczbę klientów zainteresowanych Twoim produktem.

Wycenę każdej kampanii reklamowej Google Adwords przeprowadzamy indywidualnie, gdyż dopiero po dokładnym zapoznaniu się z produktem, możemy stwierdzić, które działania będą korzystne, a które zbędne.

Napisz lub zadzwoń.
Odpowiemy na
wszelkie pytania!

Jesteśmy dostępni
od 9:00 - 17:00 pod numerem
+48 793 665 330
ul. Masztalarska 8A / 17
61-767 Poznań

Napisz do nas
kontakt@sigmeo.pl