Grafika reklamowa

Twoja firma ma potencjał, ale nie wiesz, jak wyróżnić się w morzu innych? Profesjonalny design to obecnie jeden z fundamentów działalności biznesowej. Tym, na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności jest prezentacja graficzna, więc oryginalność i dopasowanie do nowoczesnych standardów to podstawa, by zrobić na kliencie dobre wrażenie.

W naszej ofercie usług graficznych znajdują się:

  • identyfikacja wizualna
  • grafika użytkowa i materiały promocyjne,
  • animacje
  • DTP,
  • reklama zewnętrzna.

Identyfikacja wizualna

Przemyślany wizerunek firmy jest kluczową kwestią w kontakcie z klientem. Jeżeli cenimy sobie dbałość o detale i skuteczność komunikacji wizualnej, warto zostawić działania brandingowe profesjonalistom. Estetyka wpływa na odczucia klienta, spójność daje gwarancję profesjonalizmu – zadbaj o to, by wizualna odsłona Twojego biznesu budziła tylko pozytywne emocje.

Identyfikacja sigmeo_preview
Identyfikacja sigmeo_preview

Grafika użytkowa i materiały promocyjne

Co zaważa o tym, czy klient poświęci produktowi chwilę, czy nie? Kluczowym elementem jest grafika reklamowa, która może potencjalnego nabywcę zarówno zachęcić, jak i odrzucić. Profesjonalne materiały promocyjne to ukłon w stronę klienta – dowód na to, że firmie na nim zależy oraz oznaka zaangażowania.

Foldery reklamowe, projekt ulotki, gadżety reklamowe – podczas tworzenia różnorodnych materiałów wykorzystujemy naszą kreatywność, innowacyjne metody oraz świeże spojrzenie, które tak ważne jest w nowoczesnym designie.

Animacja

Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne formy graficzne, warto rozważyć efektowną i unikatową formę animacji. Ruch oraz dynamika kreacji graficznej jest jej nieprzecenionym atutem.

Identyfikacja sigmeo_preview

DTP

Czym jest DTP? Skrót pochodzi od angielskiego pojęcia desktop publishing, pod którym kryje się przygotowanie wszelkich materiałów graficznych do druku cyfrowego. Bez tego nie można skorzystać z profesjonalnych usług poligraficznych – grafiki nieodpowiednio przygotowane albo nie będą kwalifikowały się do druku, albo odbije się to na słabej jakości efektu końcowego. Zespół grafików Sigmeo stawia szczególny nacisk na jakość – wszelkie detale przygotowanych projektów graficznych są opracowane z niezwykłą starannością, a współpraca z doświadczonymi firmami poligraficznymi jest gwarancją najwyższej jakości materiałów.

Reklama zewnętrzna

Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, wyjdź z reklamą na zewnątrz – bannery statyczne i telebimy, pozwalające na korzystanie z animowanych reklam, to skuteczny sposób na pozyskiwanie klientów, o czym świadczą dziesiątki wykonanych przez nas zleceń.

Zadbamy o to, by reklama przyciągała uwagę w odpowiednio zlokalizowanym miejscu, dostosowanym do specyficznych wymagań każdej firmy.

Napisz lub zadzwoń.
Odpowiemy na
wszelkie pytania!

Jesteśmy dostępni
od 9:00 - 17:00 pod numerem
+48 793 665 330
ul. Masztalarska 8A / 1
61-767 Poznań

Napisz do nas
kontakt@sigmeo.pl