Grafika reklamowa

Twoja firma ma potencjał, ale nie wiesz, jak wyróżnić się w morzu innych? Profesjonalny design to obecnie jeden z fundamentów działalności biznesowej. Tym, na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności jest prezentacja graficzna, więc oryginalność i dopasowanie do nowoczesnych standardów to podstawa, by zrobić na kliencie dobre wrażenie.

W naszej ofercie usług graficznych znajdują się:

  • identyfikacja wizualna
  • grafika użytkowa i materiały promocyjne,
  • animacje
  • DTP,
  • reklama zewnętrzna.

Identyfikacja wizualna

Przemyślany wizerunek firmy jest kluczową kwestią w kontakcie z klientem. Jeżeli cenimy sobie dbałość o detale i skuteczność komunikacji wizualnejstrong>, warto zostawić działania brandingowe profesjonalistom. Estetyka wpływa na odczucia klienta, spójność daje gwarancję profesjonalizmu – zadbaj o to, by wizualna odsłona Twojego biznesu budziła tylko pozytywne emocje.

identyfikacja wizualna poznań
usługi graficzne poznań

Grafika użytkowa i materiały promocyjne

Co zaważa o tym, czy klient poświęci produktowi chwilę, czy nie? Kluczowym elementem jest grafika reklamowa, która może potencjalnego nabywcę zarówno zachęcić, jak i odrzucić. Profesjonalne materiały promocyjne to ukłon w stronę klienta – dowód na to, że firmie na nim zależy oraz oznaka zaangażowania.

Codziennie ludzkie oko widzi nazwy tysięcy firm – wstając rano, podpisując umowy, czy to w drodze do domu. Które jednak zostaną zapamiętane? Z pewnością te dobrej jakości i nowatorskie. Nie można bagatelizować znaczenia gadżetów reklamowych. Gadżety, stanowią nieodłączny element w kształtowaniu wizerunku firmy oraz budowaniu relacji z otoczeniem. Ale nie tylko. Świadomość możliwości, jakie dają gadżety reklamowe, stanowi istotny czynnik naszej przewagi konkurencyjnej. Upominki reklamowe mogą zaspokoić wiele potrzeb, a to sprawia, że mają ogromny potencjał. Jeden z bardziej efektywnych sposobów na przekazanie wartości firmy, podniesienie jej prestiżu.

Wielu klientów stworzyło własne sklepy internetowe, gdzie pod własną marką sprzedają gadżety reklamowe. Pomyśl o upominkach jako rozszerzeniu Twojej działalności, chociażby o wygodne czapki z daszkiem lub eko notesy. A może piłki plażowe z nadrukiem, które klienci chętnie będą używać podczas wypoczynku?

Foldery reklamowe, projekt ulotki, gadżety reklamowe – podczas tworzenia różnorodnych materiałów wykorzystujemy naszą kreatywność, innowacyjne metody oraz świeże spojrzenie, które tak ważne jest w nowoczesnym designie.

Animacja

Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne formy graficzne, warto rozważyć efektowną i unikatową formę animacji. Ruch oraz dynamika kreacji graficznej jest jej nieprzecenionym atutem.

grafika reklamowa poznań

DTP

Czym jest DTP? Skrót pochodzi od angielskiego pojęcia desktop publishing, pod którym kryje się przygotowanie wszelkich materiałów graficznych do druku cyfrowego. Bez tego nie można skorzystać z profesjonalnych usług poligraficznych – grafiki nieodpowiednio przygotowane albo nie będą kwalifikowały się do druku, albo odbije się to na słabej jakości efektu końcowego. Zespół grafików Sigmeo stawia szczególny nacisk na jakość – wszelkie detale przygotowanych projektów graficznych są opracowane z niezwykłą starannością, a współpraca z doświadczonymi firmami poligraficznymi jest gwarancją najwyższej jakości materiałów.

Reklama zewnętrzna

Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, wyjdź z reklamą na zewnątrz – bannery statyczne i telebimy, pozwalające na korzystanie z animowanych reklam, to skuteczny sposób na pozyskiwanie klientów, o czym świadczą dziesiątki wykonanych przez nas zleceń.

Zadbamy o to, by reklama przyciągała uwagę w odpowiednio zlokalizowanym miejscu, dostosowanym do specyficznych wymagań każdej firmy.

Napisz lub zadzwoń.
Odpowiemy na
wszelkie pytania!

Jesteśmy dostępni
od 9:00 - 17:00 pod numerem
+48 793 665 330
ul. Masztalarska 8A / 17
61-767 Poznań

Napisz do nas
kontakt@sigmeo.pl