Strony i sklepy internetowe

Strona internetowa to bez wątpienia niezastąpiony standard i wizytówka naszej firmy. Profesjonalne wykonanie funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony to nasza specjalność.

Potencjalny klient bez namysłu odrzuci nieprzemyślane strony, w których nie będzie potrafił się odnaleźć. Warto zadbać o to, by przyciągnąć uwagę nabywcy, wzbudzić jego ciekawość i zatrzymać go na stronie dłużej.

Informacje ukryte w trudno dostępnych miejscach? Zakładka kontaktowa, która się nie otwiera, czy nieprawidłowo działające skrypty, które raz po raz straszą komunikatem systemowym? To wszystko sprawia, że użytkownik szybko opuszcza stronę, nawet jeśli gdzieś znajdują się na niej interesujące go treści.

strony www poznań

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od podstaw, jak i przebudową już istniejących witryn. Zadbamy o to, by nasz projekt odpowiadał aktualnym trendom i możliwościom technologicznym oraz był ściśle dopasowany do oczekiwań klienta. Zatroszczymy się zarówno o kwestie estetyczne, jak i kwestie techniczne, aby strona działała bez zarzutu i była doskonałą wizytówką firmy.

tworzenie stron internetowych poznań

Profesjonalnie wykonana strona internetowa to jednak tylko połowa sukcesu. Powodzenie działalności internetowej zależy również od miejsca, jakie zajmuje w wyszukiwarkach internetowych. Projektujemy witryny sklepów internetowych w oparciu o zasady optymalizacji, zapewniające stworzonym przez nas projekty zajmują wysokie miejsce w wyszukiwarce Google, co sprzyja pozyskiwaniu klientów.

Projektowanie sklepów internetowych

aplikacje poznań

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak założyć sklep internetowy? Podobnie jak sklepy stacjonarne, w sieci trafiamy na sklepy specjalizujące się we wszelkiego rodzaju branżach. Można odnieść wrażenie, że posiadanie własnego sklepu internetowego jest kwestią banalną. Ale tak, jak w każdym biznesie, tak i w branży internetowej, liczy się sukces, a aby go osiągnąć, należy wykorzystać specjalistyczne umiejętności. Sklep nie jest w końcu tylko naszą pasją, ale i źródłem dochodu, inwestycją.

W ramach projektu sklepu internetowego oferujemy:

  • nowoczesną i funkcjonalną platformę zakupową,
  • unikatową szatę graficzną,
  • przejrzysty panel administracyjny do zarządzania sklepem internetowym,
  • optymalizację sklepu pod kątem wyszukiwarek.

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, możemy stworzyć unikatowe oprogramowanie do obsługi sklepu, bądź zaimplementować już istniejące. Samodzielne zarządzanie sklepem stanie się drobnostką nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w prowadzeniu witryn internetowych.

Zadbamy o to, by proces przeglądania ofert sklepu oraz zakupu był jak najbardziej przejrzysty i intuicyjny dla klienta. Funkcjonalność jest podstawą naszych koncepcji.

Wygląd strony nie musi być szablonowy. Stawiamy na atrakcyjność wizualną i oryginalność naszych sklepów internetowych, o czym świadczą nasze dotychczasowe realizacje.

Napisz lub zadzwoń.
Odpowiemy na
wszelkie pytania!

Jesteśmy dostępni
od 9:00 - 17:00 pod numerem
+48 793 665 330
ul. Masztalarska 8A / 17
61-767 Poznań

Napisz do nas
kontakt@sigmeo.pl