grafiki reklamoweDesign

Nie da się ukryć, że design jest podstawą jeśli chodzi o jakiekolwiek działania promujące. Bez dobrego projektu graficznego nasze szanse na sukces są niezwykle ograniczone. Dlatego warto mimo wszystko skorzystać z usług profesjonalnego grafika. On przygotuje coś co spełni wszelkie Wasze oczekiwania.


Identyfikacja wizualna


Identyfikacja wizualna jest niezbędna, jeśli myślimy o profesjonalnym stworzeniu marki, bądź zaawansowanym brandingu marki już istniejącej. Sama identyfikacja to zbiór symboli i zachowań, które wykorzystacie do stworzenia własnej marki.

Najważniejszym ogniwem jest oczywiście logotyp, który musi zostać przemyślany, gdyż to z nim będzie się kojarzyć nasza marka przez wiele lat. Warto dokładnie to przemyśleć – zmiany logotypu w późniejszym terminie oznaczają bowiem duże problem, szczególnie w przypadku większych firm. Pozostałe ogniwa identyfikacji wizualnej to między innymi kolorystyka oraz sposób wykorzystania wszystkich tych elementów w kampanii brandingowej.

Nasza firma doskonale zna się na identyfikacji marki i chętnie wykona profesjonalną kampanię – nasze przykładowe publikacje sprawdź w portfolio.

Grafika użytkowa


Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci zmodyfikować Twoją ofertę, dorobić infografiki i inne elementy strony (załóżmy, że jesteś zmuszony do konieczności aktualizacji oferty), to jesteśmy dla Ciebie świetnym partnerem. Nie mamy sobie równych jeśli chodzi o kreatywność i wykonanie grafiki użytkowej.

W naszym portfolio znajdziesz wiele przykładów gotowych projektów – jeśli odpowiada Ci nasz styl oraz profesjonalizm to nie czekaj i zgłoś się do nas. Zadbamy o Twoje zadowolenie.

DTP


Jeśli interesuje was poligrafia to musicie zdawać sobie sprawę, że nie tam zaczyna się wykonanie tej usługi. Najpierw trzeba skorzystać z DTP (ang. desktop publishing). Pod tym magicznym terminem kryje się wykonanie przy pomocy komputera wszelkich projektów graficznych, które następnie mają zostać wydrukowane.

Nasza firma posiada zarówno świetnych grafików, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Współpracujemy także z najlepszymi na rynku firmami poligraficznymi, dzięki czemu nasze usługi są zawsze najwyższej jakości.

Reklama zewnętrzna


Reklama zewnętrzna to nasza mała specjalność. Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu bannerów statycznych, a także animowanej reklamy na telebimy. Dziesiątki wykonanych projektów, przede wszystkim na terenie Poznania świadczy o profesjonalizmie naszej marki. Współpracowaliśmy z największymi markami z tego regionu, co sprawia, że mamy znakomite referencje.

Jeśli jesteście zainteresowani wszelkiego typu reklamą zewnętrzną to skorzystajcie z naszych usług. Zapewnimy Wam wszelki niezbędny suport, dzięki czemu reklama zewnętrzna będzie powstawać pod Waszym czujnym okiem.

Poznań


Wrocław


Warszawa


NIP 622-276-68-17
REGON 301772480
KRS 0000389386
SR Poznań-Wilda, IX