Poligrafia

Warto wspomnieć, ze nie można współczesnego marketingu opierać jedynie na Internecie. Równie ważna jest identyfikacja wizualna całego projektu. Klienci na pewno docenią rozdane przez Ciebie wizytówki, ulotki czy katalogi. Jeśli jesteś zatem zainteresowany drukiem tego typu produktów to skorzystaj z naszych usług poligraficznych.


Wizytówki


Wizytówki to obowiązkowy produkt w każdej firmie. Powinny je posiadać wszystkie osoby, które mają kontakt z potencjalnymi klientami. Jeśli będą one dobrze wykonane i czytelne to z pewnością umożliwią łatwy kontakt klienta z Waszą firmą.

Nasze wizytówki wydrukowane są na najlepszej jakości papierze o wysokiej gramaturze, dzięki czemu zawsze spełnią Wasze wszelkie oczekiwania. Wykonujemy je zarówno na tradycyjnym papierze, jak i powlekanym lub ozdobnym. To gwarantuje nam spełnienie wszelkich Waszych wymagań.

Ulotki


Nie da się ukryć, że wizytówki to jeden z tych elementów, które tworzą wizerunek firmy. Jest to pewna forma reklamy, która nie jest sama w sobie droga, a daje olbrzymią konwersję marketingową.

Nasza firma oferuje Wam jedynie najwyższej jakości ulotki wykonane na matowym lub błyszczącym papierze. Nadruk możliwy jest z jednej, bądź z obu stron, dzięki czemu jesteście w stanie zamieścić na papierze więcej cennych informacji. Nasz sprzęt pozwala na drukowanie ulotek dowolnego formatu, dzięki czemu na pewno będziecie zadowoleni z naszych usług.

Katalogi


Katalogi reklamowe idealnie uzupełniają reklamową ofertę i stanowią doskonałą formę przedstawienia oferty klientowi. Taka graficzna reklama naszej oferty z pewnością podniesie prestiż i wiarygodność firmy oraz da poczucie zaufania wobec Waszej marki.

W swojej ofercie mamy zarówno katalogi szyte, jak i klejone. Są to produkty najwyższej jakości, dzięki czemu nie ma problemu z ich szybkim zniszczeniem. Do druku wykorzystujemy najnowsze maszyny do druku, dzięki czemu nigdy nie zawiodą się Państwo na naszych usługach.

Gadżety reklamowe


W swojej ofercie posiadamy także wiele innych gadżetów reklamowych, takich jak smycze, kubki, długopisy – a to nadal nie wszystko! Aby skorzystać z naszej oferty wejdźcie po prostu do działu kontakt, gdzie dostaniecie wszelkie potrzebne informacje odnośnie naszej współpracy.

Współpracujemy zarówno z wielkimi firmami, jak i tymi mniejszymi, a nawet klientami indywidualnymi. Każdego traktujemy na równi i podchodzimy do wszystkiego bardzo indywidualnie. Dzięki temu gwarantujemy Wam najwyższą jakość oferowanych przez nas usług druku.

Poznań


Wrocław


Warszawa


NIP 622-276-68-17
REGON 301772480
KRS 0000389386
SR Poznań-Wilda, IX